DAVUT GÜLOĞLU ANALİZTV’DE “YÜZDE 70’LE GELİYORUZ”

Yeniden Refah Partisi Düzce Belediye Başkan adayı Davut Güloğlu Analiz Gazetesi ve Analiz Tv’yi merkez ofisinde ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

DAVUT GÜLOĞLU ANALİZTV’DE  “YÜZDE 70’LE GELİYORUZ”
31.01.2024 - 16:44
Haber Merkezi

Güloğlu, Analiz Tv’yi ziyareti esnasında Analiz Medya Yönetim Kurulu başkanı Murat Albayrakoğlu ve Program yapımcısı Gazeteci Yazar Erol Tayhan başta olmak üzere gazete çalışanları tarafından karşılandı. İstanbul ve Ankara gibi iki büyük şehrin arasında kalan Düzce’nin Büyük Şehir olması gerektiğini hatırlatan Güloğlu “Bunu yapabiliriz, bunu yapmaya gücümüz var” dedi.

DÜZCE GELECEĞİN BÜYÜK ŞEHRİDİR

Düzce’nin özellikle turizmde patlama yapması için çalışacaklarını kaydeden Yeniden Refah Partisi’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Ses Sanatçısı Davut Güloğlu:” Bugüne kadar Düzce’ye ne yapılmış..? Şehrin girişi çıkışı daha belli değil. Biz burayı şahlandıracağız. Ankara’dan her istediğimi söke söke alırım ben Allah’ın izniyle. Bizi sevenler de gelecek akın edecek Düzce’ye bundan emin olun. Ben geldiğimde sözümü yerine getirmezsem tükürün yüzüme.”

Güloğlu, Analiz Tv Program Yapımcısı Tayhan’ın “Düzce için hedeflediğiniz oy oranı nedir?” sorusu üzerine: ”Ben buraya geçici gelmedim. Evimi de ailemi de taşıdım geldim. Ben burada kalıcıyım. Düzce’yi Allah’ın izniyle yüzde 70’le kazanacağız, Yüzde 70’le geliyoruz” diyerek cevaplandırdı. 

      

   


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar