Üzeyir Yiğit Yazdı "Seçime günler kala"

  • 26.03.2024

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Seçime son günler kala neler oluyor sokakta…

Mehmet Keleş ayların yorgunluğundan, Yunuz’un tavırlardan bir daha sıyrılıp son hamlesini yaptı ama nafile mızrak kısa, kılıç kör… 

En son hamlesine bakın 

DÜZCESPOR 

Arkadaşlar bu nasıl bir mantık. Düzcespor sizden veya ona faydası olacak kişilerden kaçırılmış bir meta mı? 

Kayyım heyeti arzuyla mı bu işe dahil oldu. 

Kayyım heyeti fedakârca zaman ve ekonomisinden ödün vererek bu işi yürütürken, onların emeğine hakaret ve onlar üzerinden Faruk Özlü ye yüklenmek, Allahtan korkun!

Şuurlu bir taraftar veya kudreti olan biri olarak Düzcespor’a katkı sağlamak istediniz de ret mi yediniz!?

Bence sizler ta başından bu yana “Düzcespor bunların elinizde ölsün” diye avuçlarınızı ovuşturuyor ve siyasetini yapmayı bekliyorsunuz onu anlıyorum. 

Madem Düzcespor üzerinden siyaset yapmayı hedefliyorsunuz! Haydi size çağrıda bulunuyorum. Kameralar önün de yarın kulübe merhem olmak için aksiyon alın. Taşın altına lafla değil de icraatla bedeninizi koyun. Külübün ihtiyacı olan ne varsa karşılamak için çaba gösterin veya  eski yönetimin talep ettiği borçlanmanın en azından bir kısmını ödeyin. 

Bu köklü çınara Aşk ve sevgi bu şekil de olur!

Birde Sayın Keleş, senin bu şehirde kıyaslanacak bir dönemin var konuşurken az daha dikkatli olsan… 

Belediye başkanı olunca Düzcespor’a katkı sağlayacakmışsın. ŞARTMI BELEDİYE BAŞKANLIĞI Bu sence kanuni bir durum mu? Yani sadece başkan olunca yardım etme söylemi, terbiyesizce bir dayatma değil mi?

Diğer kısma gelince Vali Bey ve Faruk Özlü, kulüp kendi kaderine terk edildiği günden bu yana aşırı performansla katkı sağlıyorlar ama DEVLET PARASIYLA DEĞİL hatır ve gönülle, madem paranız var neden DAR GÜNDE yoksunuz?

Sonrasın da benim bir buçuk saatlik yayınımda sadece ‘bir kelimesiyle’ ilgilenmesi, yazık bu kadar mı düştünüz? Benim kullandığım deyim, hakaret içerikli bir deyim değil. Anadolu da çok nüktedan deyimler vardır ki; ÖRNEKLER VE DEYİMLER ÜZERİNDEN MÜNAZARA OLMAZ!

Bana bak Yunuz bile Özlü diyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar