TRİBÜN MONTAJINDA SONA YAKLAŞILDI

Düzce Belediyesi, Şıralık bölgesinde yapım çalışmaları devam eden ve Düzce Cam Düzcespor’un maçlarını daha iyi şartlarda oynayabileceği yedek statta tribün montajından çevre düzenlemesine kadar birçok çalışmayı tüm hızıyla sürdürüyor.

 TRİBÜN MONTAJINDA SONA YAKLAŞILDI
22.02.2023 - 12:27
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesinin Düzce Cam Düzcespor’un maçlarını nezih ve futbola elverişli bir sahada oynayabilmesi için başlattığı girişimler çerçevesinde Şıralıkta hayata geçirdiği yedek stat inşaatında çalışmalar devam ediyor.

Başkan Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla yürütülen çalışmalarda TFF standartlarına göre hazırlanan, üç cephesi ve zemin çalışmaları tamamlanan yedek stat, Düzce’nin göbeğinde bulunan şehir stadındaki tribünlerin bölgeye taşınarak yerleştirilmesiyle farklı bir havaya büründü.

Taşınan tribünlerle birlikte modern ve büyük bir stadyum haline getirilen yedek sahada maraton tribünlerinin yerleştirilmesi işlemleri devam ederken, bir yandan da saha ve tribün çevresinin genişletme çalışmaları gerçekleştiriliyor.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar