Spor Akademisinde, 2023 Yılı Planlaması Yapıldı

Düzce Belediyesi Spor Akademisi Yönetimi, 2022 yılında yapılan çalışmaları masaya yatırmak ve 2023 yılının planlamasını yapmak için bir araya geldi. Düzce Belediyesi Spor Akademisi, 2022 yılını bünyesinde farklı mücadele eden sporcuların elde ettiği başarılarla kapattı. Akademi yönetimi, 2023 yılının planlaması için bir araya gelerek başarılı bir dönem geçirilmesi için yapılması gerekenleri masaya yatırdı.

 Spor Akademisinde, 2023 Yılı Planlaması Yapıldı
13.01.2023 - 15:46
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Güreş Salonunda gerçekleştirilen toplantı da Muzaffer Leblebici başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu üyeleri, 2022 yılında gösterilen başarılı çalışmalardan ve elde edilen sonuçlardan ötürü sporcu ve antrenörlere teşekkür etti.
Geçtiğimiz yıl Spor Akademisinin yaptığı yatırımların görüşüldüğü toplantıda ayrıca 2023 yılının yol haritası da görüşüldü.
Toplantının ardından yönetim kurulu üyeleri spor akademisi sporcu ve antrenörleri ile hatıra fotoğrafı çektirirken Başkan Muzaffer Leblebici, yaptığı

açıklamada, “Spor Akademisi olarak 2022 yılını dolu dolu geçirdik. Bir çok branşta mücadele eden sporcularımızın elde ettiği başarılar bizleri mutlu etti. Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’nün ‘Spor Şehri Düzce’ mottosundan hareketle uygulamaya koyduğumuz çalışmalar neticesinde önemli başarılar elde ettik. Bizlere desteklerini daima hissettiren Belediye Başkanımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımıza yönetim kurulumuz adına teşekkür ederim. Akademi olarak 2023 yılında daha büyük başarılara imza atacağımızdan hiç şüphemiz yoktur. Tüm sporcu ve antrenörlerimize başarılarının devamını diliyorum” dedi.Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar