"Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor”da Gençler Kent Ormanındaydı

Düzce İl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor’ projesi kapsamında katılımcılar bu hafta Kent Ormanı Doğal Parkurunda yürüyüşe çıktı.

"Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor”da Gençler Kent Ormanındaydı
8.10.2022 - 13:13
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından yapılan ve gelenek haline gelen "Düzce Yürüyor Yüzler Gülüyor" da gençler bu hafta Kent Ormanı doğal parkurunda yürüdü.

03-09 Ekim 2022 tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Düzce Belediyesi tarafından “Düzce Yürüyor, Yüzler Gülüyor” bu hafta Bahçeşehir Bölgesi’nde bulunan Kent Ormanı doğal yürüyüş parkurunda gerçekleştirildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yasin Tüfekçi, şube müdürleri ve personellerin yanı sıra üniversite öğrencileri de yürüyüşe katıldı.

Sabah saatlerinde başlayan yürüyüş sonunda ise katılımcılar, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün ikramları ile kahvaltı yaptı. Yürüyüş, birlikte hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar