ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR’UN FİKSTÜRÜ BUGÜN ÇEKİLİYOR

TFF 2022 – 2023 futbol sezonunda İlimizi Bölgesel Amatör Futbol Liginde temsil eden Çilimli Belediyespor lig fikstürü bugün ( Çarşamba) saat 14;00 da çekiliyor.

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR’UN FİKSTÜRÜ BUGÜN ÇEKİLİYOR
7.09.2022 - 00:55
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bölgesel Amatör Liginde Çilimli Belediyespor’un 5. grupta Ankara ili takımları 1926 Polatlı Belediyespor, Gölbaşı Belediyespor ve Kavaklıderespor, Zonguldak  temsilcileri Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor ve Kozlu Belediyespor, Karabük temsilcileri Karabük İdmanyurduspor  ve Adatepe Dökecekspor, Çankırı temsilcisi 1074 Çankırıspor, Bartın ekibi Bartınspor, Sinop ili temsilcisi Boyabat 1868 spor, Bolu temsilcisi Yeniçağaspor ve Kastamonu ekibi Kastamonu İl Özel İdarespor takımları ile puan mücadelesi yapacak

2022 – 2023 yılı futbol sezonunda Çilimli Belediyespor’u Nedim Akbulut çalıştıracak ve yardımcıları, Aydın Çetin ve Cengiz Yılmaz yapıyor.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar