DÜZCESPOR, EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM ETMELİ… .

DÜZCESPOR,  EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM ETMELİ… .
25.08.2023 - 10:22
Güncelleme 25.08.2023 - 16:04
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yazıma başlarken, tüm Analiz Gazetesi takipçilerini selamlıyor, sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. 
Düzce ilinde birçok farklı ve önemli konuları hep beraber takip ediyoruz.  Takip etmeye de devam edeceğiz. 
Bu günkü yazımda, Düzce’nin olmazsa olmazı Düzcespor’dan bahsetmek istiyorum. Takımımız ilk haftayı Uşak deplasmanın da geçiriyor.  Sonraki hafta ise Şıralık Düzce Şehir Stadında siftah yapacağız
Stadımız Türkiye Futbol Federasyonundan onay aldı.  Şimdi Düzce’deki ilk maçımızda takımımızı yeni stadımızda herkesi desteklemeye davet ediyorum.  Yeni sezon, yeni stat ve yeni yönetim, yeni bir kadro ile taze bir başlangıç yapmaya hazırız.  
Düzce spor bu güne kadar hiç sahipsiz kalmadı. Bu güne kadar hizmeti geçen tüm başkan ve yöneticilere minnet duyuruyoruz. Düzcespor’u yıllar sonra 2. Lige çıkaran Gökhan Kapoğlu ve yönetimine ayrıca teşekkür ederim.  
GÜZEL GÜNLERİ TEKRAR YAŞATALIM. 
Düzcespor’un bir önceki yönetimi istifa edip görevi bırakınca, şehirde bir panik havası yaşandı.  Düzce spor sahipsiz kalacak sanıldı.  Ancak, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü  devreye girerek, kayyum yönetimi ile yola çıktı, Kısa zamanda oldukça iyi bir mesafe alarak lige hazırlık başladı. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başta olmak üzere, Başkan Yardımcısı Okan Kaltu ve ile değerli iş insanı, Eski Kulüp Başkanı Sayın Muzaffer  Leblebici  de büyük özveri göstererek, takımımız Uşak deplasmanına hazırlandı. Bu arada İstanbul Başak şehir Belediye Başkan Vekili  Sayın Cüneyt Yılmaz’da güzel bir jest yaparak kaliteli bir futbolcuyu Düzcespor’a kazandırdı. Kendine, Düzce adına teşekkür ederim. Sayın Cüneyt Yılmaz’ın bu ikinci desteği. Düzce sporlu taraftarlar ve Düzceliler, artık bu günden tezi yok, koca çınarın etrafında yine kenetlenmeliyiz.   Taraftar varsa her şey tamam. Artık, geriye bakıp konuşmanın bir mantığı kalmamıştır.  Gün, Düzcespor’a hep beraber sahip çıkma zamanıdır.  
İLLEDE BÜYÜK STAT, İLLEDE 1. LİG. 
Bu arada, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye taraftarlar adına bir daha sesleniyorum: Bize Sakarya gibi ve diğer iller gibi modern bir stadı kazandırmak için tüm lütfen çabanızı yoğunlaştırın. Düzceliler artık, takımlarını ve statlarını daha üst düzey bir yükselişte görmek istiyor. Şundan eminim ki, Düzce Belediye Başkanı Sayın Faruk Özlü, bir Düzceli olarak bunu daha iyi benimsemiştir. 
Bence her yeni bir başlangıç, yeni ufuklara doğru ilerleyecektir.  Düzce spor, ilimizin parlayan yıldızı olacaktır.  Sanırım, Eylül ayında bir kongre olacak ve Düzcespor’u başarıya taşıyacak yeni ve güçlü bir yönetim oluşacaktır. 
Düzcespor, bu sezon iyi bir çıkışla 2023-2024 sezonunu en az, play- off grubunda tamamlayarak,  1. Ligin kapısına dayanacaktır. 
Yeni sezonda kırmızı- lacivertli takımımıza başarılar dilerken Düzcelileri de koca çınarımızı sahipsiz bırakmamalarını rica ediyorum.  
Sevgiyle kalın, hep kırmızı- lacivert aşkıyla yaşayın.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar