ÜZEYİR YİĞİT YAZDI,TALİH ÖZCAN 3

Ah Yunuz ah boyundan büyük kibrinle, her şey senin yüzünden… Mutlumusun, bak seninkiler Rahmetli Baykal’dan sonra Muharrem İnce’yi de kasetle yediler. Az daha umudun yükseldi mi? 

ÜZEYİR YİĞİT YAZDI,TALİH ÖZCAN 3
11.05.2023 - 19:20
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Bak Yunuz! Her siyasi hareket kendi gibi düşünen tabandan farklı argümanlarla oy ister, ya kuruluş amacını aştı der, ya yanlış ortaklarla der, ya başarısızlıkla suçlayıp kötü yönetildiğini iddia ederek ayrılır gider ve kendisi o tabandan oy ister.

Mesela ben lisede Ocak sorumlusuyken ayrılıp, yeni kurulan BBP’ye geçtiğimde atmosfer değiştirmedim, sadece katman değiştirdim. 

Yine uzadı konu sana doğru kaymakta…

Talih Özcan kendi beyanlarında, ‘4 sene önceden bu işin kendisine tevdi edildiğini, bu durumdan Düzce CHP’de siyaset yapan birçok insanın bilgisi olduğunu, hatta Faruk Darıyerli’nin de konuya vakıf olduğunu’ söylemekte bahis görmüyor. 

Ya arkadaş ve bazıları!!!

Ben bundan öte ne yazdım, neden delileniyorsunuz? 

Bir daha sordurtmayın bana… 

Sırf Kemal Kılıçdaroğlu’yla arkadaş diye bu abinin Düzce’ye dayatılması sizce etik mi?

Bu biat kültürü, sizlerin reddettiği ve kaldırmakla vaat ettiğiniz ‘sakıncalı bir siyasi kültür’ değil mi?

Ha yine Abimiz, ısrarla ben Sakaryalıyım, orada doğdum büyüdüm, demesine rağmen Kılıçdaroğlu’nun razı olmadığını hatta 1999’da baraj altı kalmasalar Sakarya’yı temsilen mecliste olacağını beyan ediyor. Şimdi nasip Düzce! 

Ha Yunuz için mesele değil CHP/HDP ortaklığını: “Genel merkezimiz ne derse itiraz mı edeceksiniz?” sözüyle aday adayı arkadaşların tepkisini nötrüze etmek istemişti. Biat kültürüyle yetişen birinin hür Ülkücülere dayatmasıydı ve kabul görmeyecek. 

Sayın Tüysüz miting meydanından bu dayatmalara isyan edenlere Bozkurt selamı yolluyor. Bu durum CHP’lilerin de zoruna gitmiş, neticede orada da MHP’nin siyasi işaretini hoş görmeyen tipler vardı. Kaş yaparken göz çıkartmak.

Ne demek; birlikte, birleşe birleşe çoğalacağız? CHP’yle MHP de mi ittifak etti de bizim haberimiz yok.

Hepiniz bir kişi için birleştiniz. 

Hepiniz derken; düşünün mafya, sosyal medyada garip bir kitle, yurt dışından lobiler… o kadar çok çıkıyor ki bir aydan uzun bir süredir Memleket Partisine operasyon çekerek muhalifleri konsolide etmeye çalışıyor.  Hiç mi uyanmıyorsunuz?

Evet konu yine dağıldı. Birileri çıkıp benim yazılarımdan etnik ayrımcılık ve etnik düşmanlık yaptığımı iddia ediyor. Bu ne ahmakça bir çıkarım. Aklınızla mı okuyorsunuz yazdıklarımı ya da bir kuyruk acınız mı var?

Benim yazılarım basit sorulardan oluşuyor. 

Şimdi bir daha soruyorum. 

Derdiniz ne?


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar