TALİB ÇABUKOĞLU İYİ'DE İDDİALI

TALİB ÇABUKOĞLU MİLLETVEKİLLİĞİ ADAY ADAYLIĞI İÇİN İSTİFA ETTİ... 2023 Genel Seçimlerinde partilerinden Düzce Milletvekili Aday Adayı olmak için başvurular son hızı ile devam ediyor. Talib Çabukoğlu, İYİ Parti'den aday adayı olabilmek için istifasını sundu.

TALİB ÇABUKOĞLU İYİ'DE İDDİALI
17.03.2023 - 17:35
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce siyasetinde, Sivil Toplum Kuruluşları ve İş Dünyasında  çok tecrübeli geçmişi bulunan Talib Çabukoğlu İYİ Partiden aday adaylığını açıkladı. Siyasal, STK ve İş Dünyasında edindiği tecrübeleri Düzce için kullanmak istediğini her mecrada belirten Çabukoğlu Düzce'de değişim olması gerektiğini ifade ediyor. Bir çok STK'da başkanlık ve yönetim kurulu üyeliğinin yanında Düzce Yapı Sanatları Odasında da yönetim kurulu üyeliği yapmaktaydı. Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ederek İYİ Parti Düzce teşkilatına Milkletvekilliği için adaylığa başvuru yaptı. 

Kendisine Düzce Analiz Gazetesi olarak başarılar dileriz. 

 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar