Haydaaaa… Güloğlu Seçmeni Azarladı

2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Düzce’den Belediye Başkanlığı Adayı olan Davut Güloğlu bugün gerçekleştirdiği seçim gezisinde Düzceli seçmenlere avazı çıktığı kadar bağırarak hitap etti.

6.02.2024 - 17:36
Güncelleme 10.02.2024 - 16:17
Haber Merkezi

 

Yeniden Refah Partisi’nin Düzce Belediye Başkan Adayı olarak Türkiye gündemine oturan Davut Güloğlu, bugün ikinci kez gündem oldu. Yerel seçim çalışmaları esnasında Düzce Belediyesi önünde bulunan Cedidiye Camisinin bahçesinde oturan seçmenlere seslenmek istedi. Yaptığı konuşma esnasında cami kenarında oturan seçmenlere sitemkâr bir şekilde bağırarak “Yedirmeyeceksiniz, “ezdirmeyeceksiniz, arsalarınızı satıyorlar” gibi söylemlerde bulundu. Bu esnada ise ekranlara yansıyan görüntüde ise Güloğlu’nun o kadar çok sinirli olduğu ve hatta bağırırken ağzından tükürükler çıktı.

                                

Daha sonrasında ise yaptığı yanlışın farkına varan Düzce Belediye Başkanı Davut Güloğlu az ileride oturan diğer seçmenlere seslendi ve özür dilemek istedi fakat bir vatandaşın yaptığı üslubun kötü ve ağır olduğunu anlatması üzerine bu kez de “Ben bağırırım, Ben Özgürüm, Özgür bir ülkedeyim. “ diyerek seçmenlerin yanından ayrıldı.

 

Gazetemiz Watshapp ihbar hattına gönderilen videoyu defalarca izlediğimizde olası bir seçilmesi durumunda vay Düzce halkının haline demeden de edilmiyor. Kendilerine yapılan bu tarz bir üslubu kabul etmediklerini ifade eden Düzceliler Davut Güloğlu’nun bu hareketini kabul etmediklerini ifade ettiler. Ciddi bir şekilde oy verecekleri varsa da kesinlikle ve kesinlikle oy vermeyeceklerini ifade ettiler.

 


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar