8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

İYİ Parti Düzce Teşkilatları 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü gerek Düzce’de gerekse de Ankara da düzenlemiş olduğu etkinliklerle kutladı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde Anıtkabir’e ziyarete giden Düzce Kadın Politikaları Başkanlığı adına konuşan Nuran Sayman;

  8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI
8.03.2023 - 16:29
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

‘’ Tüm il ve ilçe kadın politikaları temsilcilerimizle beraber bugün Anıtkabir de olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Tarihsel gelişimimizde ve bağımsızlık mücadelemizde önemli bir rol üstlenen tarihte iz bırakan kadın emekçilerimiz ve kadın kahramanlarımız başta olmak üzere deprem bölgesinde zorluklarla mücadele eden tüm kadınlarımıza bu özel günde minnetlerimizi sunuyoruz ‘’ dedi.

 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününü Düzce’de kutlayan Gençlik Kolları adına konuşan Dilara Kefeli ise ;
‘’ Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli

görevler başarmışlardır. Dünya Kadınlarının bu anlamlı ve özel gününü deprem bölgesinde mücadele eden kadınlarımız başta olmak üzere tüm emekçi kadınlara ithaf ediyoruz’’ dedi.

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay ER ise ;
‘’8 Mart Dünyada Kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşama özlemlerini dile getirdikleri gündür. Dünya kadınlarının bu anlamlı günün yürekten kutluyorum’’ dedi.Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar