İYİ PARTİ DÜZCE TEŞKİLATLARI DEPREM ÇALIŞTAYI DÜZENLEDİ.

            İYİ Parti Düzce Teşkilatları 6 Şubatta yaşanan ve resmi rakamlara göre 45 binden fazla insanın ölümüne 100 binlerce insanın evsiz kalmasına sebep olan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketlerinin ardından bir deprem çalıştayı düzenledi.

 İYİ PARTİ DÜZCE TEŞKİLATLARI DEPREM ÇALIŞTAYI DÜZENLEDİ.
7.03.2023 - 11:30
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Av. Ayşegül Şenolcan , UKSAR Düzce Yön. Kur. Üyesi Çiğdem  Demirel , Doç Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in katılıp gerek Kahramanmaraş depremi gerekse de Düzce’nin depremsel durumu ile ilgili bilgi verdiği panel Düzcelilerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay ER :

‘’ ülkenin asıl gündemi binlerce ölmüş ve bir o kadarı da yaralanmış iken deprem afeti olmalıdır gerçeğinden hareket ile siyasi gündemden bağımsız olarak gerçekleştirdiğimiz bu çalış tayımıza katılan panelistlere ve yoğun ilgi gösteren Düzcelilere şükranlarımızı sunuyoruz. Deprem bölgesinde bulunan Düzce ile alakalı gerekli adımların atılması ve farkındalık yaratılması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Her zaman önce insan diyeceğiz.. ‘’ dedi..


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar