İYİ Parti Düzce Teşkilatları Deprem Çalıştayı Düzenliyor..

06 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve 11 ili etkileyen depremler ile alakalı bölgeye gıda sağlık malzemesi, giyim ve dayanıklı tüketim malları başta olmak üzere yoğun bir destek veren ve vermeye de devam eden İYİ Parti Düzce Teşkilatları Düzce’nin de deprem bölgesinde yer alan bir şehir olması itibariyle şehri bilgilendirme ve deprem bölgesinde ki tecrübeleri aktarma adına deprem çalıştayı düzenliyor. 

 İYİ Parti Düzce Teşkilatları Deprem Çalıştayı Düzenliyor..
3.03.2023 - 15:05
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

5 Mart 2023 tarihinde Soğancı Mevkiinde yer alan KYK’ya ait Konferans salonunda düzenlenecek olan çalıştay ile alakalı bilgi veren İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, ‘’Şubat ayında ülkemiz çok büyük bir felaket yaşadı. Bu felaketin sebepleri ne ve depreme karşı yapılması gereken çalışmaları değerlendirmenin Düzce

için çok önemli olduğunu düşündük. Siyasi çerçeveden uzak bir şekilde Deprem ve Düzce’yi birlikte değerlendireceğimiz bu çalıştayımıza tüm halkımızı davet ediyoruz’’ dedi.

Er, pazar günü saat 13.30-16.00 saatleri arasında Av. Ayşegül Şenolcan, UKSAR Düzce Yönetim Kurulu Üyesi Çiğdem Dermirel , Doç. Dr. Hakan Polat ve İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Doç. Dr. Erkan Dinçer’in panalist olarak katılacakları çalıştaya  tüm Düzcelileri davet etti.


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar