İYİ PARTİ DÜZCE TEŞKİLATLARI UZLAŞMA OFİSİNİ SORDU

Düzce de topluma faydası olduğuna inanılan projeleri destekleyen ve ilerlemesi için muhalefet partisi olarak farkındalık yaratma gayreti içinde olan İYİ Parti Düzce Teşkilatları bu seferde eski sanayi çarşısı projesinin önemli bir ayağı olarak lanse edilen ‘’uzlaşma ofisi’’ni sordu.

İYİ PARTİ DÜZCE TEŞKİLATLARI UZLAŞMA OFİSİNİ SORDU
19.01.2023 - 13:44
Güncelleme 19.01.2023 - 13:46
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

 

                İYİ Parti Düzce Teşkilatları adına gençlik kolları tarafından çalışması yapılan konu ile alakalı görüşlerini bildiren Dilara Kefeli 2021 yılında büyük bir tören ile açılışı yapılan ve sorunu çözeceği algısıyla yaklaşık 2 senedir varlığını sürdüren uzlaşma ofisinin son durumu ile ilgili komu oyu adına Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’den bilgi istedi.

Kefeli , ‘’2021 yılının Haziran ayında büyük bir törenle açtığınız, yine sosyal medya basın ve billboardlar kanalı ile vizyon projelerinizden biri olarak lanse ettiğiniz uzlaşma ofisinin dönem dönem kapalı olduğu, açık iken de eski sanayi esnafının soru ve

taleplerini karşılama noktasında yetersiz kaldığı ile ilgili şikayetler aldık. Eski sanayinin taşınması projenizi teşkilat olarak destekliyor ve fakat başından beri yanlış ve verimsiz yöntemlerle ilerlediğinizi parti yetkililerimiz kanalıyla ifade ediyoruz. Uzlaşma ofisinizin son durumunu, verilen sözlerinin ne kadarının tutulduğunu ve yaratılan başarı algısının ne kadar gerçekçi olduğunu eski sanayi

esnafı başta olmak üzere tüm Düzceliler adına soruyoruz. Mesela siz Sayın Başkanım uzlaşma ofisine en son ne zaman geldiniz? yoksa siz de mi projenizin bu kısmındaki verimsizliği ve yanlış planlamayı fark etmiş durumdasınız ? ‘’ dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar