“ Çok Çalışıyoruz! Muhalefetin Uykusunu kaçırıyoruz “

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, sosyal medya hesabından suskunluğunu bozdu. Son zamanlarda basında ve sosyal medyada Düzce Belediyesinin çalışmaları ile ilgili yapılan olumsuz eleştirilerin çekememezlikten kaynaklandığını ifade etti.

“ Çok Çalışıyoruz! Muhalefetin Uykusunu kaçırıyoruz “
26.12.2022 - 14:49
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00


Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden yaptığı paylaşımda, “Aldığımız emanetin, taşıdığımız yükün bilinciyle, zerre yorgunluk duymadan, daha güzel, daha modern bir Düzce için zevkle çalışıyoruz.
Düzceli hemşerilerimiz için, şehrimiz için, en iyisini en güzelini yapmak için, aşkla çalışıyoruz.
Yaptığımız her eseri de hamdolsun hemşerilerimiz beğeniyor, takdir ediyor. Bunu da büyük bir memnuniyetle görüyoruz.
Biliyoruz ki bundan bazılarının da uykuları kaçıyor, kıskançlık duyguları kabarıyor ve iktidar hayallerinin her geçen gün sönüp gittiğini görmekten dengeleri bozuluyor.
Her yeniliğe olumsuz düşüncelerle bakan, küçük kavgalarla ve hırslarla zamanlarını geçiren bu ufku dar insanların gerçek dışı, olumsuz algı oluşturmak gayeli söylemlerini de hiç umursamıyoruz.
İşimize bakıyor, modern ve daha yaşanılır bir Düzce için eskiyenin, görevini tamamlamış olanın, zamanımıza göre çirkin olanın yerine en güzelini, daha yakışanı, daha modernini yapıyoruz.

BİZLER İŞ YAPIYORUZ, GEREKSİZ HİÇ KONUŞMUYORUZ.

Sadece algılara, yalanlara, saygısız söylemlere, saygısız ithamlara susmuyoruz, susmayacağız da.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tabiriyle tek çılgın projelerinin  ‘‘yıkmak’’ olan ve bu bilinçaltı şartlanmışlıklarından dolayı Düzce’mizde de yapılan onca güzel şeyi sadece  ‘‘yıkım’’ olarak gören bu ‘‘Yıkım Ekipleri’’ nin iktidara gelmemeleri için daha çok çalışacağız, daha çok başaracağız ve sürekli tattıkları seçim yenilgisini inşallah tekrar tattıracağız.

Değerli Bakanımız, Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’nün dediği gibi,

‘‘Düzce’li hemşehrilerimize sözümüz var.

Günü kurtarmak için değil, geleceğin Düzce’sini inşa etmek için buradayız’’


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar