TDP’den 100 aileye daha yakacak ve gıda desteği

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda 100 aileye yapılan yakacak ve gıda desteğine 100 aile daha eklendi.

 TDP’den 100 aileye daha yakacak ve gıda desteği
27.10.2022 - 18:57
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Tespit edilen evleri gezen Türkiye Değişim Partisi mensupları, evlere tek tek yakacak ve gıda bıraktılar.

Sosyal yardımlaşma konusunda hassas davranan Türkiye Değişim Partisi Düzce İl teşkilatı tespit ettikleri gelir seviyesi düşük ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kömür desteğine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 100 aileye ulaşan TDP, geçtiğimiz akşamda 100 aileye daha ulaşarak evlere tek tek gıda ve kömür bıraktı.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Mahallelerde yaptığımız tespitlerde gıda ve yakacak desteği bekleyen ancak belli kurumlara ulaşamayan aileler olduğunu gördük. Bu sebeple biz kömür ihtiyacı olan ailelere kömürlerini, gıda ihtiyacı olan ailelere ise gıdalarını kapılarına kadar götürdük. Elimizden geldiği kadar hemşerilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de yardımlarımız kademe kademe devam edecek” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar