Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür’ “Zafer Meşalemizi Yaktık”

Zafer Partisi 1. Olağan Üstü Büyük kongresini gerçekleştirdi. Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür yaptığı yazılı basın açıklamasında “2 Ekim'de büyük ve coşkulu bir katılımla gerçekleşen Zafer Partisi Birinci Olağanüstü Büyük Kongresi ile Ankara'da Zafer meşalemizi yakmış bulunmaktayız “ dedi.

Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kadir Kantemür’ “Zafer Meşalemizi Yaktık”
4.10.2022 - 18:59
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Zafer Partisi Düzce İl Başkanı Kantemür basın açıklamasında şunları söyledi. Kantemür “ Düzen partileri gibi bir finansmana sahip olmadığımız için dört bin kişilik ATO Kongre Salonu'nda yapılan kongreye on bini aşkın katılım olmuş, binlerce kişi kongreyi salon dışında takip etmek durumunda kalmıştır. Seçimlere katılma prosedürünün son aşaması olan büyük kongre şartını da yerine getiren Zafer Partisi, Prof.Dr. Ümit Özdağ liderliğinde emin adımlarla ilerliyor. Önümüzdeki günlerde Düzce il ve ilçe teşkilat binalarının açılışını yapmak ve Düzce Üniversitesi bünyesinde kurulan bir öğrenci topluluğunun söyleşi davetine icabet etmek üzere Genel Başkanımızın Düzce ziyareti planlanmaktadır. Program detayları netleştiğinde basın duyurusu yapılacaktır” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar