100 Aileye Gıda ve Yakacak Desteği

TDP Düzce İl Başkanlığından, Düzce de yardıma muhtaç 100 aileye yiyecek ve yakacak yardımında bulunuldu.

 100 Aileye Gıda ve Yakacak Desteği
30.09.2022 - 12:52
Güncelleme 30.09.2022 - 12:54
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş ve teşkilat üyeleri tespit ettikleri dar gelirli 100 aileye gıda ve yakacak desteğinde bulundu.

Soğuk kış günlerinin gelmesine kısa bir süre kala çoğu aile kömür ve yiyecek konusunda kara kara düşünürken, TDP Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş ve ekibi tespit ettikleri 100 aileye kış öncesi yakacak desteğinde bulundu.

TDP Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş “Soğuk kış günleri gelmeden bize başvuran yada bizim tespit ettiğimiz ailelere yakacak ve gıda yardımında bulunduk. Biliyoruz ki bu kış özellikle dar gelirli aileler için oldukça zor geçecek. Kömür pahalı, doğalgaz pahalı, elektrik pahalı. Bütün bu pahalılığın içinde bir nebze olsa vatandaşları mutlu ettiysek bizden mutlusu yok. İmkanımız ve gücümüz olduğu sürece bu desteklere zaman zaman devam edeceğiz. Gerekirse bazı özel ihtiyaçlarımızdan kısıp vatandaşlara bir şekilde destek olacağız.

Bu siyasetten öte insani bir durum haline geldi. Umut ediyoruz ki ekonomi istenilen düzeyde ilerlerler ve vatandaşların temel ihtiyaçlarında ucuzlama olur. Bu dönem olmazsa halkımız emin olsun ki Türkiye Değişim Partisi iktidarında olacak” dedi.


Editör: Ç. Resuloğlu
Haber İhbar