OSMANLI PARTİSİ GENEL BAŞKANI İBRAHİM ÜNYE?DEN ÖZEL AÇIKLAMALAR?

Düzce Analiz WEB TV. stüdyolarında Muammer KIZILIRMAK moderatörlüğünde dün saat 15:00?da özel yayın gerçekleştirildi. Özel yayına Analiz TV.? nin Facebook ve Youtube kanallarından erişim sağlayabilirsiniz.

OSMANLI PARTİSİ GENEL BAŞKANI İBRAHİM ÜNYE?DEN ÖZEL AÇIKLAMALAR?
23.07.2020 - 11:48
Yayın konuğu ise Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim ÜNYE oldu. Yayın sırasında kendinden ve partisinden genel hatlarıyla bahseden Sayın ÜNYE aynı zamanda Düzcelidir. Osmanlı Partisinin misyonun genel hatlarıyla bahseden ÜNYE partinin logosunda bulunan ? ve ? harflerinin imgesel anlamını ise şu sözlerle açıkladı:? biz zalime zulüm edenlere karşı elif gibi dimdik duracağız, zulüm edilenlerin yanında da vav gibi duracağız.? Ayrıca Osmanlı Partisinin din dil ırk ayrımı asla yapmayacak bir parti olduğunu da yayın akışında bizlerle paylaştı. Osmanlı Devletinin de düşünüldüğü ve yansıtıldığı gibi gerici bir devlet olmadığından bahseden ÜNYE Osmanlı Devletinin kadınlara verdiği değer ve öneminde üzerini tekrar çizdi. Kadınların daha ayrıntılı düşünebilme ve planlı yaşamalarının da siyaset alanında onlara büyük avantaj sağlayabileceğini düşünen Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim ÜNYE siyasette daha çok kadının bulunması ve daha çok kadının ön planda olması gerektiğini düşündüğünü belirtti. Devlet adına vatandaşa hizmet sunmak için alınan vergilerin ise nerelere harcandığının takibinin yapılması gerektiğini düşünen Genel Başkan ÜNYE bunu şu sözlerle ifade etti: ?Vergilerinizin hesabını sorun. Bu parayı ne yapıyorsunuz diye bize sormaları lazım?? Muhalefet ve iktidarın eksik yönlerine değinen ÜNYE, ?Türkiye de muhalefet eksikliği de var?? ifadelerini kullandı ve muhalefetin yetersiz kaldığını düşündüğünü belirtti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar