AKTAŞ’TAN SÜRPRİZ! AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Türkiye Değişim Partisi’nde il başkanı olarak görev yapan ve görevi döneminde Türkiye Değişim Partisinin geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlayan Sezgin Aktaş 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde bağımsız olarak Akçakoca Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

AKTAŞ’TAN SÜRPRİZ! AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
1.09.2023 - 17:47
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye Değişim Partisi’nde görev yapan ve milletvekili seçimleri öncesi AK Parti’ye geçiş yapan Sezgin Aktaş, 31 Mart 2024 yerel seçimlerine kendi gücü ile girmeye hazırlanıyor. Bağımsız olarak Akçakoca Belediye Başkan adayı olduğunu açıklayan Aktaş, Akçakoca’ya yerli ve yabancı turistler için çalışma yürüteceklerini dile getirerek "Turistlerin kente gelişlerini artırmak için yurt içi ve yurt dışında reklam çalışmaları yürütülebilir. Festivaller kentindeyiz ama festivaller sönük geçiyor. Başkan olursam Akçakoca halkı, belediye başkanlarını sık sık halkın içinde görecek. Sorun yaratan, çaresiz kalan değil, çözüm üreten bir belediyecilik anlayışıyla çalışacağız." diye konuştu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar