MHP DÜZCE İL BAŞKANI İLHAMİ CABOĞLU'NDAN 15 TEMMUZ MESAJI

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için bir mesaj yayınladı.

MHP DÜZCE İL BAŞKANI İLHAMİ CABOĞLU'NDAN 15 TEMMUZ MESAJI
15.07.2023 - 12:34
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi: 

15 Temmuz 2016 tarihinde devletimize, demokrasimize, milli birlik ve beraberligimize, anayasal düzen ve özgürlüklerimize hedef alan FETÖ’cü hainler, milli iradenin gücü sayesinde hedeflerine ulaşamamıştır. 15 Temmuz’da milletimizin direnişi ve dirilişi, hain FETÖ’cülerin tankına, helikopterine ve uçağına karşı galip gelmiştir. Devletimizin uçağı, helikopteri ve tankıyla milletimizin üzerine ateş açacak kadar aklını, beynini ve vicdanini satmış FETÖ’cü hainlere, halkımız tarafından gereken cevaplar verilmiştir. 251 şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum. Gazilerimize Türk Milleti adına teşekkür ediyorum.

Dünyada eşi ve benzeri olmayan bir alçak darbe girişimi, şehit ve gaziler verme pahasına, darbecilere tarihi ders verilerek püskürtülmüştür.

O gece tankların önünde bu vatan için kendi bedenini siper eden kardeşlerimizin ruhuyla kurulan Cumhur Ittifaki dimdik ayaktadır. Cumhurbaskanimiz Recep Tayyip Erdogan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin dedigi gibi biz pazara kadar değil, mezara kadar beraberiz. Milliyetçi Hareket Partisi, 15 Temmuz gecesi lideri Devlet Bahçeli ne yapmışsa onu yapmaya devam edecek. Muhterem Genel Başkanımızın o günkü tavri, bizim bugünkü tavrımızdır. Milletimiz emin olsun, biz dimdik ayaktayız. Allah bir daha vatanımıza, milletimize bu tür hainlikler göstermesin. Bu milletin sırtı hiçbir zaman yere gelmedi, inşallah bundan sonra da gelmeyecektir.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar