MHP'NİN KAZANANLARI VE KAYBEDENLERİ..

MHP'NİN KAZANANLARI VE KAYBEDENLERİ..
10.04.2023 - 16:51
Güncelleme 10.04.2023 - 17:13
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

ALİ YEKTA AKDENİZ
YORUMSUZ

ASAF ÖZTÜRK
YORUMSUZ

ENGİN ARAPOĞLU
İSTANBUL İL YÖNETİM KURULU GÖREVİNDEN İSTİFA EDEREK DÜZCE'YE GELDİ. DÜZCE TEŞKİLATINDA KENDİNE YER EDİNDİ. DÜZCE İSTANBUL ARASINDA KÖPRÜ OLACAKTIR. KAYBETMEYENLER ARASINDA YER ALDI. 

ESAT SARIOĞLU
SESSİZ BİR SÜREÇ YAŞADI. ESVET SARIOĞLU’NUN KARDEŞİ OLARAK İSMİ GEÇTİ. 

HAKAN ŞAHİN
YORUMSUZ

HALİL UZUN
PARTİ TEŞKİLATINDAN GELİYOR. AMA SESSİZ BİR SÜREÇ YAŞADI. KAYBEDENLERDEN

HANDAN AKTEN
SOSYAL MEDYADA HEYECAN YARATTI. ANCAK ZAMAN KISAYDI. KAYBEDENLERE YAZMIYORUZ. 

İLHAN YALÇIN
YORUMSUZ

LOKMAN UZUN
YORUMSUZ

MEHMET ALİ ÇELİK
EYT’NİN YILDIZLARINDANDI. MHP’DE YANKI YAPTI. LİSTEYE GİRECEĞİ KONUŞULDU. OLDURAMADI. NE KAYBETTİ NE KAZANDI YA YAZIYORUZ.

MEHMET KELEŞ
BÜYÜK BİR YANKI İLE BAŞLADI. MHP’NİN TABANI, AK PARTİ’NİN TABANI ŞAŞIRDI. HERKES LİSTE BAŞI OLARAK GÖRDÜ. PARTİ TABANINI İKNA EDEMEDİ. EN ÇOK KAYBEDENLERDE YERİNİ ALDI. 

MUSTAFA DEMİRCİ
YORUMSUZ

OKAN ÖZKAN
YORUMSUZ

ÖMER ALBAYRAK
PARTİNİN EN AĞIR TOPLARININ BAŞINDAYDI. USULDE 1. SIRA OLMALIYDI. PARTİ TABANI TAM DESTEK VERDİ. LİSTEYE GİRECEĞİ KESİNDİ. 1’DE OLMAMASI TABANINI ŞAŞIRTSA DA PARTİ İLKELERİNİ HEP KORUDU. ÖZGÜN AĞIRLIĞI HER ZAMAN HİSSETTİREN PROFİL ÇİZDİ. PARTİ ADINA KAZANANLARDA YERİNİ ALDI.

RAŞİT SİNAN EROĞLU
YORUMSUZ

RÜMEYSA ATASEVEN
PARTİNİN ASENA BAŞKANI. SESSİZ AMA ETKİLİ SÜREÇ YÖNETTİ 2'NCİ SIRADA YER ALDI. ASENALARDAN BÜYÜK DESTEK GÖRDÜ. KAZANANLARDA YERİNİ ALDI. 

SELİM BAŞER
YORUMSUZ

SİNAN YILMAZ
PARTİ TABANINDAN GELEN İSİM. LİSTEDE OLABİLİRDİ. OLDURAMADI. GENÇLİĞİ, GELECEK İÇİN İŞE YARAYACAK GİBİ DURUYOR. KAYBEDENLERE YAZMIYORUZ

ŞENOL ARSLAN
YORUMSUZ

TEZCAN SOLMAZ
DÜZCE’NİN GAZETECİLERİNİ TEMSİL EDEN TEK İSİM OLDU. TARAFINI BELLİ ETTİ. PARTİSİNİ ÖNE ÇIKARMAK İÇİN ÇOK ÇALIŞTI. KAYBEDENLERE YAZMIYORUZ. CESARETİ VE ÇALIŞKANLIĞI TAKDİRE ŞAYANDI. 

ÜMİT YILMAZ
5 YIL SAKİN BİR VEKİLLİK SÜRECİ YÖNETTİ. SON ANA KADAR ADAY OLACAĞINI BİLE SÖYLEMEDİ. PARTİNİN DENGESİ SÖZ KONUSU OLUNCA ORTAYA ÇIKTI. AĞIRLIĞINI GÖSTERDİ VE TEKRAR 1. SIRADA İSMİNİ YAZDIRDI. KAZANANLARIN BAŞINDA YER ALDI. TEKRAR VEKİL OLACAĞININ İDDİASINI DİLE GETİRMEYE BAŞLADI. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar