MHP Milletvekili Adaylarından Düzce TSO’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Adayları Ümit Yılmaz, Rümeysa Ataseven, Ömer Albayrak, MHP Düzce İl Yönetiminden çok sayıda partili ile Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

MHP Milletvekili Adaylarından Düzce TSO’ya Ziyaret
10.04.2023 - 15:24
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

14 Mayıs 2023’te gerçekleştirilecek genel seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekilliği adaylıkları kesinleşen Ümit Yılmaz, Rümeysa Ataseven ve Ömer Albayrak, seçim çalışmaları kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ve meclisini ziyaret etti. 

Gerçekleşen ziyarette Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık’ın yanı sıra Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katılım sağladı. 

Ziyarette konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Bu dönemdeki en önemli çalışmalarımızdan biri Gümrük Müdürlüğü açılması olacak. Bu noktada siz siyasilerimizden de azami destek bekliyoruz. Belirli bir aşamaya kadar gelindi. Bu konunun bu dönemde sonuçlanmasını umut ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, bu konuda gerekli ön çalışmaların yapıldığını ifade ederek “Bu konuda ön çalışmalarımızı yaptık, yer tahsisi yapılması durumunda bu sorun en kısa sürede aşılacaktır” şeklinde konuştu. 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar, adaylara seçim çalışmalarında başarılar diledi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar