MHP'nin Aday Adayı tanıtım toplantısına Erdoğan Bıyık da katıldı

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun davetiyle MHP Aday Adayı Tanıtım Toplantısına katılım sağladı.

MHP'nin Aday Adayı tanıtım toplantısına Erdoğan Bıyık da katıldı
3.04.2023 - 09:47
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

14 Mayıs 2023 tarihinde gerçekleştirilecek olan 28. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde MHP Düzce Milletvekili Aday Adayı olan Düzce TSO Meclis Üyesi Halil Uzun’un yanı sıra MHP listelerinden aday olmak için 21 aday adayı başvuruda bulundu. Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen aday adayı tanıtım toplantısında aday adayları kendilerini tanıtarak partililerden destek talep ettiler. 

Aday tanıtım toplantısı hakkında görüşlerini dile getiren Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “14 Mayıs’ta ülkemiz için çok önemli olan genel seçimler gerçekleştirilecek. Bugün burada yapılan tanıtım toplantısında da gördüğümüz üzere birçok yaş grubundan, birçok sosyal statüden insanımız ülkemizin yönetiminde söz sahibi olmak, ülkemizi bulunduğu noktadan bir adım daha ileriye taşıyabilmek adına yarışa girmişlerdir. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizi ziyadesiyle mutlu eden bir diğer tablo ise içimizden iki arkadaşımızın bu yarışa dahil olmasıdır. Halil Uzun ağabeyimize çıkmış olduğu bu yolda başarılar diliyoruz. Gönlümüz her iki arkadaşımızın da milletvekili olarak bizleri Ankara’da başarıyla temsil etmesi yönündedir. Bu vesileyle davetleri için MHP İl Başkanı Sayın İlhami Caboğlu başta olmak üzere aday adayı tanıtım programında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm aday adaylarına başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar