İYİ PARTİ TEŞKİLATI KURBAN BAYRAMINI BİRLİKTE GEÇİRDİ

İYİ Parti Düzce Teşkilatları tüm ilçe ve belde teşkilatlarıyla birlikle Kurban bayramını da aktif bir şekilde değerlendirdi.

İYİ PARTİ TEŞKİLATI KURBAN BAYRAMINI BİRLİKTE GEÇİRDİ
13.07.2022 - 14:06
Haber Merkezi

Üyelerin talebi ve geniş katılım sağlanması paralelinde Bayramlaşma merasimi için il binası yerine Düzce Hızel Otel’in salonunu tercih eden İYİ Partililer hem bayramlaştı hem de teşkilatın dününü, bu gününü ve gelecek vizyonunu değerlendirdiler.

Bayramın diğer günlerini de ilçelerde bayramlaşmalara, merasimlere, açılışlara ve yerel organizasyonlara iştirak ederek geçiren İYİ Partililer, çalışma tempolarını Kurban Bayramında da sürdürüp bu bayramını da dolu dolu geçirdiler.

Konu ile alakalı açıklama yapan İl Başkanı Yunus Özay Er, ‘’Bayramımızı tüm teşkilat mensuplarımız ile dolu dolu geçirmenin ve yaptığımız ziyaretler ile hemşehrilerimizle de bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün büyüyen İYİ Parti Düzce Teşkilatı birlik ve beraberlik içerisinde ve inşallah bir sonraki genel seçimde iktidar olarak daha nice güzel bayramlar geçirecektir. Bu vesile ile Düzceli hemşerilerimizin ve İslam âleminin kurban bayramını kutluyoruz” dedi.


Editör: M. Albayrakoğlu
Haber İhbar