YUNUS ÖZAY ER'DEN ANALİZ GAZETESİNE ÖZEL AÇIKLAMA

Analiz Gazetesi'nde köşe yazıları yayımlanan Üzeyir Yiğit'in "SİYASET DÜŞKÜNÜ YUNUS ÖZAY ER" başlıklı son köşe yazısında ortaya attığı iddialar hakkında İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Analiz Gazetesi'ne özel bir açıklama yaparak yanıt verdi.

YUNUS ÖZAY ER'DEN ANALİZ GAZETESİNE ÖZEL AÇIKLAMA
15.08.2023 - 12:53
Güncelleme 15.08.2023 - 13:45
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yunus Özay Er, Üzeyir Yiğit'in yazısındaki iddiaların gerçek dışı olduğunu ve ispatlanamayacağını belirterek, "Üzeyir Yiğit'in yazısında ortaya attığı iddiaların hiçbir dayanağı yoktur. Kendisini, bu iddiaları ispatlamaya davet ediyorum. Eğer ispatlayamazsa, hukuk önünde hesaplaşacağımızı kamuoyuna duyuruyorum." şeklinde açıklamada bulundu.

Ayrıca Yunus Özay Er,  böylesi iddiaların doğru olmadığını ve bu tür iftiralara ve kişisel saldırılara karşı hukuki haklarını sonuna kadar kullanacağını da belirtti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar