İYİ PARTİ'NİN KAZANANI, KAYBEDENİ...

İYİ PARTİ'NİN KAZANANI, KAYBEDENİ...
10.04.2023 - 17:00
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

MURAT ACAR
YORUMSUZ

DEMET BOŞVER
KAMPANYANIN ADETA ATOM KARINCASI OLDU. PARTİNİN BELİRSİZLİĞİ ÇOK GELGİTLER YAŞATTI. KONSANTRE OLAMADI. NÖTR

ÖZCAN BUDAK
BÜROKRAT TECRÜBESİ SÖYLEMLERDE ÇOK ETKİLİ OLDU. PARTİDEKİ BELİRSİZLİK ONUN DA ENERJİSİNİ DÜŞÜRDÜ. NÖTR

AZİZ CEBECİ
YORUMSUZ

TALİB ÇABUKOĞLU
TECRÜBELİ SİYASETÇİ OLDUĞUNU HER MECRADA GÖSTERDİ. GÜÇLÜ BİR DURUŞ SERGİLEDİ. PARTİDEKİ BELİRSİZLİKLERLE MÜCADELE ETTİ. YİNE DE GÜÇLÜ DURUŞUNDAN KAMUOYUNDA DESTEK ALDI. BAŞARILIYDI. 

MUSTAFA KAAN FIRAT
YORUMSUZ

ALİ İNAN
YORUMSUZ

DİLARA KEFELİ
GENÇLİĞİ UMUT VERİCİYDİ. SİYASİ TECRÜBESİ OLAĞAN DIŞI BAŞARILIYDI. SEVİMLİ OLDUĞU KADAR DA CİDDİ POLİTİKALAR ÜRETTİ. DÜZCE’NİN GELECEĞİNDE VAR OLACAĞININ MESAJINI VERDİ. KUTLADIK, KUTLUYORUZ. 

MELİH MARADİT
İYİ PARTİ GENÇLERLE ŞAHLANDI ADETA. TANIŞAMADIK KENDİSİYLE AMA TAKİP ETTİĞİMİZ KADARIYLA TEBRİĞİ HAK EDECEK ÇALIŞMALAR YAPTI. PARTİ BELİRSİZLİĞİNİN ENERJİ DÜŞÜKLÜĞÜ ONDA DA GÖRÜLDÜ. ÖZETLE TAKDİR TOPLADI.

BERAT ÖZTÜRK
YİNE GENÇ BİR İSİM. EN GENÇ ADAY ADAYIYDI. BOYUNDAN ÇOK BÜYÜK KAMPANYA YÖNETTİ. TAKDİR TOPLADI. HIRSLI OLDUĞU KADAR NAİF KAMPANYA YÖNETTİ. TAKDİR EDİYORUZ. 

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ
TAM BİR PROFESYONEL BİR KAMPANYA YÖNETTİ. DUR DURAK DEMEDİ. SAĞINA SOLUNA BAKMADAN ÇALIŞTI. KİM NE YAPIYOR UMURSAMADI. SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ MESAJINI VERDİ. HEP İLERİYE BAKTI. CHP’NİN LİSTESİNDEN 2'NCİ SIRAYA İSMİNİ TARİHE YAZDIRDI. ZOR, ZOR AMA KADER BU YA. BİR BAKMIŞ SLOGANI GİBİ TARİH YAZABİLİR. KUTLUYORUZ.

AHMET YILDIZ
YORUMSUZ

ERDAL YILMAZ
DÜZCE’DEN UZAK KALMIŞ, KAMPAMYAYI SAĞLIKLI YÖNETTİ. FENA DEĞİLDİ. DÜZCE İLE BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE NASIL BİR İLİŞKİDE BULUNACAK GÖRECEĞİZ. 


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar