BU BİR DEPREM : İYİ PARTİ'DE 12750 İSTİFA

Vejdin Ensarioğlu, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile İYİ Parti'den ve İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı.

BU BİR DEPREM : İYİ PARTİ'DE 12750 İSTİFA
18.12.2023 - 09:09
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İYİ Parti'nin Diyarbakır İl Başkanı Vejdin Ensarioğlu, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuru ile İYİ Parti'den ve İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Ensarioğlu, İl ve İlçe teşkilatlarıyla birlikte 12.750 üye ile birlikte 2018 yılından bu yana onurla mücadele verdiklerini ifade etti.

Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"İl ve İlçe teşkilatlarımla ve 12.750 üyemle birlikte 2018 yılından beri onurla mücadele verdiğimiz İYİ Parti Yerel Yönetimler 8.Bölge Koordinatörlüğünden, Diyarbakır İl Başkanlığından ve İYİ Parti’den istifa ediyoruz."

Ensarioğlu'nun istifasına ilişkin nedenler ve ayrıntılar henüz açıklanmazken, bu gelişmenin parti içinde nasıl bir etki yaratacağı merak konusu oldu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar