YALANLARINI YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM !

Bir dahaki yazımda da yalanlarını yazmaya devam edeceğim.

YALANLARINI YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM !
25.11.2023 - 15:50
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Değerli dostlar, değerli arkadaşlarım;
İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, kendi hakkında merak edilen sorulara cevap verdiği videolar çekiyormuş. Bir videosunun başlığı da tam olarak şöyle; "Erdoğan Kefeli’nin hakkınızda aşağılayıcı yorumları var ama kızı partinizde gençlik kolları başkanı?" 

Değerli arkadaşlar Mehmet Keleş’in önceki gün yayınladığı bu videoyu seyrettiniz mi bilmiyorum. Koca adam, bir buçuk dönem Düzce belediye başkanlığı yapmış, adaylık açıklaması yapılalı bir ayı geçmiş, hala aday olduğu partinin, gençlik kolları başkanı kızım üzerinden en hafif tabiri ile seviyesizce siyaset yapıyor. 

Vay efendim kızım gençlik kolları başkanıyken ben Mehmet Keleş’i nasıl eleştirirmişim.  Ben Mehmet Keleş’i eleştirirken kızım hala orada nasıl dururmuş.

Mehmet bey, Dilara’nın bir tek babası seni eleştirdi diye kızımı partiden uzaklaştırmak için her türlü filmi çeviriyorsunuz. Senin sülalenden birçok kişi seni eleştiriyor. Peki sen niye hala adayım diye ortalarda geziyorsun? Bıraksana partiyi, bıraksana adaylığı. Hani aileden biri eleştirirse istifa istiyorsunuz ya, ne duruyorsun Mehmet Keleş istifa etsene partiden. Hem nasıl olsa 31 mart 2024 akşamı İyi Parti’yi bırakmayacak mısın? 

Seçim çalışmalarında halka gittiğinde, kızı gençlik kolları başkanımız ama babası beni eleştiriyor ne olur oyunuzu bana verin mi diyeceksin. Şimdi senin seçim politikan bu mu? Ya da seçimi kaybettiğinde, Erdoğan Kefeli beni eleştirmeseydi ben seçimi alırdım mı, diyeceksin. 

Sayın Mehmet bey geçmişte yapılanları ve yaşananları yazmak sizin tarafınızdan aşağılayıcı bir yorum gibi algılanıyorsa, geçmişte belediyede yaptıklarınıza bakacaksınız. 

Çektiğiniz videolarda, kendi kendinize gündeme getirip, cevap verdiğiniz diğer sorular ve bu sorulara cevap verme zorunda kalmanız daha aşağılayıcı değil mi?

Mehmet Keleş’in kendi kendine sorduğu bazı sorular.

"Akrabalarınızı belediyeye doldurdunuz mu?" 
"Seçilirseniz Ak Parti'ye geçecek misiniz?"
"Hakkınızda açılmış bir yolsuzluk davası var mı?"
"Seçilirseniz hangi marka arabaya bineceksiniz?"

Değerli dostlarım Mehmet Keleş’in  yaşadığı korkularının nedenini anlayabiliyorum. Yediği hurmalar kendisini rahatsız ettiği için söyleyecek başka söz bulamıyor. Yalanda da sınır tanımıyor. 

Bir dahaki yazımda da yalanlarını yazmaya devam edeceğim.
 
Saygılarımla
Erdoğan Kefeli


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar