Aslıhan Akbal Tüysüz'den Düzce Adige Kültür Derneği'ne ziyaret

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz Düzce Adige Kültür Derneği'ni ziyaret etti. Samimi anların görüntülendiği ziyarette Tüysüz, "Düzce Adige Kültür Derneği'nin, Düzce’de Çerkes kültürünün yaşatılmasında çok büyük emekleri var" dedi.

Aslıhan Akbal Tüysüz'den Düzce Adige Kültür Derneği'ne ziyaret
13.04.2023 - 13:36
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, ziyaret hakkında şunları dile getirdi; "Bugün iftar sonrası Düzce Adige Kültür Derneği’ne misafir olduk. Düzce’de Çerkes kültürünün yaşatılmasında çok büyük emekleri olan Derneğin yönetici ve mensupları ile güzel bir sohbetimiz oldu. Düzce’de yapılması gerekenler ve çözümcül bakış açısı üzerine konuştuk. Yoğun bir katılım ile gerçekleşen bu ziyaretteki misafirperverlikleri için başta Dernek Başkanı Sn. Ayşe Sezgin’e, yönetim kurulu ve üyelerine, bizlere eşlik eden teşkilat yönetici ve mensuplarına ve de her zaman ki gibi gönül dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Birlikte kazanacağız."


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar