Düzceli Öğretmen Bir Başka Güzel

Öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşatarak sosyal medyada büyük ilgi gördü

Düzceli Öğretmen Bir Başka Güzel
2.12.2023 - 11:27
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İstanbul Altay Çeşme İlkokulu'nda görev yapan Düzceli öğretmen Hasan Ali Bayrak, öğrencilerine unutulmaz bir gün yaşatarak sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Müdür Bayrak öğrencileriyle bir araya gelerek müzik eşliğinde dans etti. Çocuklar, öğretmenleriyle birlikte oyunlar oynayarak keyifli anlar yaşadı. Bu özel anlar, bir veli tarafından kaydedilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Sosyal medya kullanıcıları, öğretmenin çocuklarla kurduğu samimi iletişim ve eğlenceli dans performansını büyük bir ilgiyle karşıladı. Paylaşım kısa sürede viral hale gelirken, öğrenci velileri de bu anlamlı etkinlik için öğretmene teşekkür etti.

Altay Çeşme İlkokulu Müdürü Hasan Ali Bayrak'ın öğrencilere yönelik bu pozitif ve keyifli etkinliği, okulda öğrencilere olan özverili yaklaşımını bir kez daha gösterdi. Veliler, çocuklarının eğitim hayatında böyle anlar yaşamasının eğitime olumlu bir katkı sağladığını ifade etti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar