ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ !

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN Hamidiye Şehit Özgür Işık İlkokulu tarafından hayata geçirilen “Amazon Ormanında Mutlu Çocuklar Projesi”nin etkinliğine katıldı.

ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ !
29.11.2023 - 13:57
Güncelleme 29.11.2023 - 13:59
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Hamidiye Şehit Özgür Işık ve Şehit Teğmen Uğur Altan ilkokulları öğretmenleri tarafından hayata geçirilen ve Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından desteklenen “Amazon Ormanında Mutlu Çocuklar Projesi” kapsamında gerçekleştirilecek olan etkinliklerde Müdürlüğümüze bağlı birimlerimizce de destek verilecek.

Kitaplardan enstrümanlara, geleneksel çocuk oyunlarından müzelere kadar uzanan proje kapsamında her türlü desteği sağlayacaklarını kaydeden Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürümüz Sayın İlknur AYNAN, “Kütüphanelerin, Prusias ad Hypium Antik Kenti Tiyatrosunun ve Düzce Konuralp Müzesinin kapıları tüm öğrencilerimize ardına kadar açık olacak. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin proje ve çalışmalarına vereceğimiz desteklerden ötürü memnuniyet duyuyoruz” ifadelerinde bulundu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar