BAŞKAN KOLOĞLU SAHADAN AYRILMIYOR

BAŞKAN KOLOĞLU SAHA ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

BAŞKAN KOLOĞLU SAHADAN AYRILMIYOR
21.11.2023 - 13:40
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile Cumayeri Merkez camii çehresinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Uzun yıllar kullanışsız şekilde duran Cumayeri Merkez camii çehresi, vatandaşların talepleri üzere Cumayeri Belediye Başkanı Mustafa Koloğlu’nun talimatı ile yenilenme sürecine girdi.
Çevre düzenlenmesi için başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Koloğlu çalışmaları yerinde inceleyerek birim amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Vatandaşların  istek ve taleplerini dinleyen Koloğlu’’ İlçemiz Merkez Caminin çehresini vatandaşlarımızın talebi üzerine yenileme kararı aldık. Merkez camii etrafından ciddi bir çalışma başlatarak bugün beton dökme aşamasına kadar geldik. Uzun yıllar elverişsiz şekilde olan merkez cammi çehresini en kısa  sürede tamamlamak için ekiplerimiz özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Düzenleme ve yenileme çalışmaları çerçevesinde çevreye verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızdan sabırlı olmalarını diliyorum.’’ifadelerine yer verdi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar