DÜZCE'DE DRONE'LU HUZUR UYGULAMASI

Düzce Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Drone destekli Huzur Uygulaması 01, mevcut kamu düzeninin devamını sağlamak, polisin varlığını hissettirmek, aranan şahısları yakalamak ve suç unsurlarını ele geçirmek amacıyla gerçekleştirildi. 21:00 ile 23:00 saatleri arasında düzenlenen operasyona il merkezi ve ilçelerde toplamda 34 ekip ve 140 personel katıldı.

15.08.2023 - 09:56
Güncelleme 15.08.2023 - 10:41
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Operasyon kapsamında toplamda 1061 kişinin Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgulaması yapıldı. Aynı zamanda 44 işyeri ve 281 araç üzerinde detaylı kontroller gerçekleştirildi.

Kontroller sonucunda toplamda 28 araca 34.415 TL para cezası uygulandı ve 5 araç trafikten men edildi. Aranma kaydı bulunan 2 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler başlatıldı. Operasyon sırasında ele geçirilen 3 ruhsatsız tabanca ve 1 tüfekle ilgili olarak da gereken adımlar atılmaya başlandı.

Emniyet güçleri tarafından yapılan açıklamada, operasyon sırasında herhangi bir olumsuzluğa rastlanmadığı belirtildi. Operasyonun amacına ulaşmasıyla, Düzce'de halkın güvenliğinin sağlanması ve suç unsurlarına karşı etkili bir mücadele gerçekleştirilmesine katkı sağlandığı ifade edildi.

Düzce Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, bu tür huzur operasyonlarının periyodik olarak devam edeceğini ve halkın güvenliğini en üst düzeyde tutmak için çaba göstermeye devam edeceklerini belirtti. Operasyonun sonuçları, kamu düzeninin ve güvenliğinin sürdürülmesindeki kararlılığın bir yansıması olarak değerlendiriliyor.


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar