KAT MALİKLERİ KORKU İÇİNDE!

Düzce Cumhuriyet Mahallesi'nde yapılan hafriyat çalışmaları, yakınlarda oturan kat maliklerini tedirgin ediyor. Hafriyatın binanın yanına kadar gelmesi nedeniyle çökme tehlikesi hisseden sakinler, yetkililerden acil yardım talep ediyor.

7.08.2023 - 10:46
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Cumhuriyet Mahallesi'nde bulunan 1929 Sokak Çamlıca Konakları yakınlarında yapılan hafriyat çalışmaları, yan bina sakinlerini büyük bir endişeye sürükledi. Hafriyat çalışmalarının binanın hemen yanına kadar gelmesi, binada oturan kat maliklerinin çökme tehlikesiyle karşı karşıya olduklarını ifade ettiler. Videoda görüldüğü gibi hafriyat çalışmalarının binanın tam dibine kadar gelmiştir.

Hafriyat sebebiyle binanın hareket ettiğini iddia eden kat malikleri, her an binanın çökebileceği korkusuyla büyük bir panik içerisinde olduklarını ifade etti. Yapılan çalışmaların, binaya zarar verebileceği kaygısı, binada yaşayan sakinler arasında tedirginliğe yol açtı.

Kat malikleri, yetkililerden acil yardım talep ederek, bu tehlikeli durumun bir felakete dönüşmeden önlem alınmasını bekliyor. İnşaat çalışmalarının güvenlik ve çevre önlemleri açısından gözden geçirilmesini ve gerekli tedbirlerin alınmasını umut ediyorlar. Tecrübeli ve uzman ekiplerin müdahalesini gerektiren bu durumun hızla çözüme kavuşturulması için ilgili birimlerin gerekli adımları atacağına inanılırken, bina sakinleri tehlikeli bir durumun yaşanmaması için yetkililerden yardım talep ediyor.


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar