COŞMAYA DEVAM DÜZCE "KAVGAYA HAYIR!"

Düzce, birbirinden değerli sanatçıların sahne aldığı ve müzik dolu günlerin yaşandığı Dünya Düzce Günleri'ni büyük bir coşkuyla kutlarken, yaşanan tatsız olaylar vatandaşları üzüntüye boğdu.

4.08.2023 - 17:05
Güncelleme 4.08.2023 - 20:03
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce, Dünya Düzce Günleri'nin coşkusunu paylaştığı bu özel günlerde; birlikte eğlenmenin, sosyalleşmenin, sanat ve müzikle iç içe yaşamanın keyfini yaşıyor. Ancak maalesef, bu coşku dolu etkinliklerde bazı olumsuz olaylar yaşanıyor. Dünya Düzce Günleri'nin başlamasıyla birlikte, şehirde bir araya gelen binlerce müziksever, unutulmaz anlar yaşarken, küçük tatsızlıkların da gölgesinde kalıyor. Özellikle gençler arasında yaşanan kavgalar, etkinliklerin coşkusunu gölgeliyor. Düzcelilerin ortak arzusu, birlikte eğlenmenin tadını çıkarmak ve konserlerin keyfini doyasıya yaşamaktır. Ancak ufak tefek tatsızlıklar yaşandığında, vatandaşlar büyük bir üzüntü duymaktadırlar.

Düzcelilerin genel düşüncesi şu şekilde;

"Müzik bizi birleştirirken, şiddet ve kavgalar bizi ayırır. Bu etkinlikler; dostluklar kurmak, eğlenmek ve güzel anılar biriktirmek için eşsiz fırsatlardır. Coşkunun tadını çıkaralım, birbirimize saygı gösterelim, anlayışlı olalım ve şiddet yerine sevgiyi tercih edelim. Birlikte olmanın gücüyle, Dünya Düzce Günleri'nin coşkusunu kavgalardan uzak, sevgi dolu bir şekilde yaşamaya devam edelim.

Küçük kavgaların bu büyük coşkuyu gölgelendirmesine izin vermemeliyiz. Haydi hep birlikte el ele, omuz omuza çok güçlü dostluklarla şarkılar dinleyelim... Dünya Düzce Günleri'ni Düzce'de en iyi şekilde kutlayalım!"


Editör: D. Analiz
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar