KALEDİBİ RESTAURANT AÇILDI: BEYKÖY BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN HİZMETİNDE

Beyköy Belediyesi, kaledibi mevkiinde bulunan ve daha önce yangın nedeniyle kullanılamaz hale gelen tesisi yeniden onararak hizmete açtı.

KALEDİBİ RESTAURANT AÇILDI: BEYKÖY BELEDİYESİ VATANDAŞLARIN HİZMETİNDE
4.08.2023 - 10:53
Güncelleme 4.08.2023 - 11:33
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Geçtiğimiz yıllarda çıkan yangın sonrasında Beyköy Belediyesi ekiplerince tesis yenileme çalışmalarına başlanmıştı. İki yıllık yoğun çalışmaların ardından kaledibi mevkindeki tesis restorana dönüştürüldü. Hem mesire alanı hem de modern tuvaletler eklenen bölge, halkın hizmetine sunuldu.

Açılış töreni, saygın davetlilerin katılımıyla gerçekleşti. Beyköy Belediye Başkanı, yerel yöneticiler ve önemli isimler, açılışta hazır bulundu. Tesisin kapıları, katılımcılara açıldığı anda muhteşem bir atmosferle karşılandı.

Açılışta, bir yemek organizasyonu düzenlendi. Konuklar, restoranın açılışının coşkusunu yaşarken, aynı zamanda lezzetli yemeklerin tadını da çıkardılar.

Belediye, doğal bir ortamda hafta sonunu geçirmek isteyen vatandaşlar için özel kamelyalar inşa etti. Kamelyalar sayesinde ziyaretçiler, güzel bir çevre içerisinde dinlenme ve piknik yapma imkanı bulacaklar.

Restoranın yanı sıra tesiste mescit, abdesthane ve tuvalet gibi önemli hizmetler de bulunuyor. Bu sayede kaledibi mevkiinde, vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde vakit geçirebileceği modern bir mekan oluşturulmuş oldu.

Beyköy Belediyesi, tesisin işletmesini üstlenerek bölge halkına daha iyi bir yaşam kalitesi sunmayı hedefliyor. Yenilenen kaledibi restoranı ve çevresi, doğal güzellikleri ve sunduğu imkanlarla ziyaretçilere keyifli anlar yaşatmayı amaçlıyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar