MEHMET ARİF BİLGİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce Merkez İlçe Bölük Komutanlığına atanan Eski Çilimli Jandarma komutanı Mehmet Arif Bilgi’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

MEHMET ARİF BİLGİ'YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
25.07.2023 - 14:42
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Düzce Merkez İlçe Bölük Komutanlığına atanan eski Çilimli Jandarma Komutanı Mehmet Arif Bilgi'yi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Yavuz, ziyaret sırasında Üsteğmen Mehmet Arif Bilgi'ye ilçeye katkılarından dolayı vatandaşlar adına teşekkür etti. Başkan, Üsteğmen Bilgi'nin önceki görevi süresince Çilimli ilçesine sağladığı destek ve hizmetlerin önemini vurgulayarak, yeni görevinde de başarılar diledi.

Üsteğmen Mehmet Arif Bilgi de nazik ziyaretinden dolayı Başkan Yavuz'a teşekkürlerini iletti ve Çilimli ilçesinin güvenliği ve gelişimi için her zaman belediye ile işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Ziyaret, samimi bir atmosferde gerçekleşti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar