"YARALARI SARMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve Milletvekili Ercan Öztürk, Köprübaşı Ömer Efendi Köyü'nde Sel Felaketinin Yaralarını Sarmak İçin İncelemelerde Bulundu

"YARALARI SARMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ"
17.07.2023 - 10:31
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce'nin Köprübaşı Ömer Efendi Köyü, geçtiğimiz günlerde meydana gelen sel felaketiyle sarsıldı. Bu süreçte, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, köyde hasar gören alanlarda incelemelerde bulundu ve muhtarla yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Sel felaketinin yaralarını sarmak ve afetin izlerini silmek amacıyla Köprübaşı Ömerefendi Köyü'nde gerçekleştirilen incelemelerde, mevcut durumun tespiti ve sorunlara çözüm üretme çalışmaları öncelikli olarak ele alındı. İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Afetin izlerini silmeye, yaraları sarmak için çalışmaya devam ediyoruz. KöprübaşıÖmerefendi Köyü'nün ihtiyaçlarını belirlemek ve acil çözüm önerileri sunmak amacıyla bugün buradayız. Vatandaşlarımızın yaşadığı zorlukları en kısa sürede gidermek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz" ifadelerini kullandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar