YIĞILCA'DA SU MUSLUKLARDAN YENİDEN AKIYOR!

Yığılca Belediyesi ve İller Bankası Ekipleri 5 Günlük Mesainin Ardından Su Kesintisini Giderdi.

YIĞILCA'DA SU MUSLUKLARDAN YENİDEN AKIYOR!
15.07.2023 - 10:28
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Yığılca, Yığılca Belediyesi ve İller Bankası ekipleri tarafından yapılan yoğun çalışmalar sonucunda, sel afeti sonrasında kesilen içme suyu yeniden musluklardan akmaya başladı. Ekipler, sel ve heyelanların neden olduğu zorlu koşulları aşarak su kaynaklarına ulaştı ve suyun başlangıç noktasından itibaren hasarları onardı. Su kesintisi sona erdiğinde, ilçe halkı musluklardan suyun akmasını büyük bir sevinçle karşıladı.

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, konuyla ilgili bir açıklama yaparak, "İlçemizde yaşanan sel felaketi sonrasında ana hat su borumuzdaki arızanın 6. gününde, Yığılca Belediyesi ekiplerimiz ve diğer kamu kuruluşlarının gece gündüz demeden yaptığı çalışmalar sonucunda arıza giderilmiştir. Bu süreçte sabırla bekleyen ve anlayış gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca ailelerinden, uyku düzenlerinden ve hayatlarından fedakarlık yaparak sürekli çalışan belediye çalışanlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim, benzer felaketleri bir daha yaşatmasın" şeklinde konuştu.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar