SEDAŞ, Çalışmalarını Sürdürüyor

SEDAŞ, Düzce İli, Çilimli İlçesi, Şerefiye Mahallesi ve Ulucami Mahallesi adreslerinde aydınlatma çalışması yaptı. Aydınlatma seferberliği kapsamında yapılan çalışmalarla ilçe girişi ışıldadı.

SEDAŞ, Çalışmalarını  Sürdürüyor
8.12.2023 - 11:40
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

20 bin kilometrekarelik alanda 2 milyonu aşkın müşteriye enerji dağıtım hizmeti sunan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), seferberlik ilan ettiği aydınlatma faaliyetlerini artırarak sürdürüyor.
Düzce İli, Çilimli İlçesi, Şerefiye Mahallesi ve Ulucami Mahallesi adreslerinde 4 araç ve 7 saha çalışanı ile yoğun bir aydınlatma bakım onarım çalışması yapıldı. Bu kapsamda ilçe merkezine giriş yolu üzerinde yer alan bölgede; 46 adet 100 W armatür, 46 adet 100 W ampul, 16 adet 70 W armatür ve 16 adet 70 W ampul kullanıldı.
Ayrıca bölgede araç çarpması vb. nedenlerden dolayı eksilen ya da hasar gören 10 adet aydınlatma direği de belediye ekiplerinin iş birliği ile yeniden tesis edilerek aktif hale getirildi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar