Üsküdar Kitap Fuarı'nda Akçakoca'nın Hikayesi: İbrahim Bilgin İmza Gününde Okurlarıyla Buluşuyor

Bu yıl 9'uncusu düzenlenen Üsküdar Kitap Fuarı, yazarlar ve okurlar için keyifli buluşmalara sahne olmaya devam ediyor. Fuarda, değerli yazarlarımızdan Düzceli hemşerimiz İbrahim Bilgin, Akçakoca'nın öyküsünü anlattığı "Küçük Şehrin Büyük Hikayesi" adlı kitabını imzalayarak okurlarıyla buluştu.

Üsküdar Kitap Fuarı'nda Akçakoca'nın Hikayesi: İbrahim Bilgin İmza Gününde Okurlarıyla Buluşuyor
17.02.2024 - 17:42
Haber Merkezi

Akçakoca'nın eski AK Parti başkanı ve mali müşaviri olan İbrahim Bilgin, kitap fuarının en öne çıkan isimlerinden biri haline geldi. Ziyaretçilere memleketi hakkında benzersiz bir içgörü sunan Bilgin, kitabını imzalayarak okurlarına doğrudan iletişim kurma fırsatı verdi.

Bugün Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan imza gününde, İbrahim Bilgin okurlarıyla buluşmaya devam edecek. Kitapseverlerin ve hayranlarının, Bilgin'i ziyaret etmek ve kitaplarını imzalatmak için standında olacağı duyuruldu.

Hemşerimiz İbrahim Bey'i ziyaret etmek isteyen herkes, Bağlarbaşı Kültür Merkezi'nde saat kaçta olacağını önceden kontrol etmeyi unutmamalıdır. Bu etkinlik, kitap severler için eşsiz bir fırsat sunuyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar