DÜZCE HER GEÇEN GÜN DAHA GÜZEL OLUYOR

CEDİDİYE MEYDANINA YAKIŞIR PROJE UYUM GÖZ KAMAŞTIRIYOR DOĞRAMA MONTAJI YAPILDI

DÜZCE HER GEÇEN GÜN DAHA GÜZEL OLUYOR
10.05.2023 - 10:04
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce Belediyesi Kent Estetiği Projesi’nin kısımlarından biri olan Cedidiye Kent Meydanı Projesi’nde dış kaplamaları devam eden dükkanların alüminyum doğrama montajı da yapıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün vizyon yatırımları arasında yer alan ve şehir bütünlüğünü tarihi dokuya uygun şekilde ortaya koyan Cedidiye Meydanı Projesi’nde çalışmalar kesintisiz devam ediyor. Kent Estetiği Projesi’nin etaplarından biri olan ve Cedidiye Meydanı ve Camii ile olan uyumu göz kamaştıran dükkanların dış mermer kaplamalarının yapımı sürerken çatı olukları, iç sert zemin döşemeleri ve alüminyum doğrama montajları yapıldı. Birkaç gün içinde çatı kapama çalışmaları başlayacak proje kısa süre içinde hak sahiplerinin kullanımına açılarak vatandaşların hizmetine sunulacak.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar