DÜZCE TURİZM’DE SAYILI İLLERDEN BİRİ OLACAK

TÜRSAB BATI KARADENİZ BTK ÜYELERİ İLE DÜZCE KONUŞULDU. TURİZM ACENTELERİ TUR PROGRAMLARINA DOĞA GÜZELLİKLERİNİ EKLEYECEK

DÜZCE TURİZM’DE SAYILI İLLERDEN BİRİ OLACAK
4.05.2023 - 15:43
Güncelleme 4.05.2023 - 15:44
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Düzce’nin turizm potansiyelinin artırılması, turizm yatırımlarının teşviki ile yurtiçi ve yurtdışı tur programlarına dahil edilmesi amacıyla Düzce Belediyesi Aydınpınar Şelalesi Sosyal Tesisleri’nde toplantı düzenlendi. Toplantıya Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan, TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu üyeleri ile turizm acentesi temsilcileri katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin turizm yatırımlarını geliştirmek ve tur programlarında kalıcı olarak tercih edilmesi konusunda girişimlere desteğini sürdürüyor. TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Üyeleri ile turizm acentelerini bir araya getiren Başkan Özlü, Düzce Belediyesi Aydınpınar Şelaleleri Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen toplantıya katıldı. İl Kültür ve Turizm Müdürü İlknur Aynan ve sektör temsilcilerinin de yer aldığı toplantıda Düzce’de turizm girişimlerinin artırılması konusunda fikir alış verişinde bulunuldu.

SEKTÖR TEMSİLCİLERİ DÜZCE’YE TUR DÜZENLEYECEK

Toplantıda Düzce’nin turizmin farklı alanlarında konaklama, gezi ve doğal güzelliklerinin tanıtılması konusunda projeler geliştirilmesi de konuşulurken Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, daha önce söz ettiği turizm yatırımlarına dikkat çekerek şunları söyledi: “Düzce bölgesinde en bakir doğal güzelliklere sahip, gerek deniz turizmi gerekse yayla turizmi ve hatta doğa sporları konusunda eşi bulunmaz bir yer. Burada kalıcı turist ziyaretlerini sağlamak için gereken şartları sağlamak üzere TÜRSAB ve sektör temsilcilerini bir araya getirdik. Turlarda Düzce özel bir yere sahip olacak. Yakından ve uzaktan ziyaretçiler ilimize gelecek ve burada tarihi, doğayı, denizi bir arada görecek. Düzce’mizi yalnızca bölgesinde değil, ülkemiz genelinde ve dünyada sayılı turizm noktalarından biri haline getireceğiz. Tur programlarında kapsamlı şekilde dahil edeceğiz. Toplantıda emeği olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum, başarılı çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar