DÜZCE'Yİ İZMİRE TAŞIDIK

4 Mevsim muhteşem doğası, kültürel mirasları ve aksiyon dolu aktivite alanlarıyla Yakın Karadeniz’in incisi Düzce, İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nda yerini aldı.

DÜZCE'Yİ İZMİRE TAŞIDIK
8.12.2023 - 13:47
Güncelleme 8.12.2023 - 13:48
Haber Merkezi

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

İzmir’de düzenlenen 17. Uluslararası Turizm Ticaret Fuarı’nın birinci gününde, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat ve kurum yetkilileri ile birlikte stant açılışını gerçekleştirdi.
Türkiye’nin en büyük uluslararası turizm platformlarından biri olan Travel Turkey İzmir Turizm Fuarı’nda Düzce Valiliği, Düzce Belediyesi ve Odamız Düzce’mizin tarihsel ve kültürel değerlerini dünyaya tanıtmaya devam ediyor.
Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Başkan Yardımcımız İbrahim Canpolat ziyaretçilere Düzce’mizin coğrafi işaretleri ürünlerinden biri olan Konuralp Pilavını ikram etti.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar