Düzce'de Mekanlar Yenileniyor..

Düzce ’ nin git gide büyümesiyle birlikte mekanlar da kendilerini geliştirmeye başladı. Giderek mekan sayısı artarken, mevcut mekanlar da kendilerini yenileyerek bu gelişime katkı sağlıyorlar. Bu cafelerden bir tanesi de Düzce Merkez’de bulunan Hum Hum Cafe…

Düzce'de Mekanlar Yenileniyor..
13.06.2023 - 15:34
Özel Haber

Düzce’nin güzel mekanlarından biri olan Hum Hum Cafe, nezih ortamıyla Düzceli vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Uzman aşçı kadrosuyla günün hangi saati giderseniz gidin istediğiniz menüyü taze ve sıcak olarak tüketebilirsiniz.

Müşterilerin kendilerini farklı hissetmeleri için çalışanlar güler yüzle hizmet ederek onların rahat olmalarını sağlıyorlar.

İşletme sahibi Muhammet Albayrak, “Hum hum Cafe çalışanları ve müşterileriyle beraber bir aile ortamı yaratmaktayız, cafemize gelen müşterilerimizin rahat etmesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, Hum Hum Cafe olarak Düzce’nin en nezih mekanlarından birisiyiz, bizim müşterilerimiz cafemizde hem dinleniyorlar hem de istedikleri menüyü usta aşçılarımızla taze ve sıcak yemenin ayrıcalığını yaşıyorlar. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her gün özel kahvaltılarımız bulunmaktadır. Bol çeşitli menülerimizle Müşterilerimizi memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Düzcelilerin böyle nezih mekanlara ihtiyacı var, aileniz ve dostlarınızla rahat oturabileceğiniz bu mekana Düzcelilerin sahip çıkmasını istiyoruz.” dedi.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar