AKÇAKOCA BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA! "İDDİALAR TAMAMEN ASILSIZ!"

Akçakoca Belediyesi resmi sosyal medya hesapları üzerinden deniz kirliliği iddialarına karşılık açıklama yaptı.

AKÇAKOCA BELEDİYESİ'NDEN AÇIKLAMA! "İDDİALAR TAMAMEN ASILSIZ!"
19.08.2023 - 10:49
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Akçakoca Belediyesi resmi sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada, Akçakoca'da ortaya atılan deniz kirliliği iddialarının gerçeği yansıtmadığını ve ilçe turizmine zarar verme amacı taşıdığını belirtti.

Belediyenin paylaştığı gönderide  "İl Sağlık Müdürlüğü tarafından her hafta denizden numune alınıp incelenmekte ve deniz suyu kalitesi düzenli olarak kontrol edilmektedir." ifadeleri yer aldı. Açıklamada paylaşılan belge, il sağlık müdürlüğü tarafından alınan resmi bir belge olarak sunuldu.

Tatilini geçirmek isteyen vatandaşlarımızın Akçakoca'ya gönül rahatlığıyla gelebileceği ve denize girebileceği ifade edildi. Akçakoca Belediyesi, ilçenin temiz ve güvenli bir turizm merkezi olarak kalmasını sağlamak amacıyla gereken tüm tedbirleri aldığını vurguladı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar