TRANSFER TARİHLERİ BELLİ OLDU !

Süper Lig Ara Transfer Dönemi Tarihleri Belli Oldu!

TRANSFER TARİHLERİ BELLİ OLDU !
13.12.2023 - 11:07
Özel Haber

Haberi Sesli Dinle

0:00 0:00

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), futbolseverleri heyecanlandıran Süper Lig ara transfer dönemi tarihlerini resmi olarak açıkladı. İlk transfer döneminin 15 Eylül'de sona ermesinin ardından, futbol camiası 2023-2024 sezonu için merakla beklenen ikinci transfer ve tescil dönemi için geri sayıma başladı.

İlk Transfer Dönemi Göz Alıcı Geçti

Futbolseverlerin "yaz transfer dönemi" olarak tanımladığı 2023-2024 sezonu birinci transfer ve tescil dönemi, 26 Haziran'da Türkiye genelindeki futbol takımlarının transfer çalışmalarına resmen start verdi. Bu dönemde birbirinden etkileyici transferlere imza atan kulüpler, kadrolarını güçlendirmek adına yoğun bir çaba sarf ettiler.

Ara Transfer Dönemi Heyecanı Başlıyor!

Futbolseverlerin merakla beklediği ara transfer dönemi, "ikinci transfer ve tescil dönemi" olarak adlandırılıyor. TFF tarafından belirlenen takvim doğrultusunda, ara transfer dönemi 11 Ocak 2024 tarihinde başlayacak ve 9 Şubat 2024 tarihinde tamamlanacak. Bu süre zarfında, Süper Lig ekipleri eksik gördükleri bölgelere takviyeler yaparak kadrolarını güçlendirmeye çalışacaklar.

Amatör Futbolda Da Hareketli Günler Başlıyor

Ara transfer dönemi sadece profesyonel ligleri değil, aynı zamanda amatör futbolu da etkileyecek. Amatör liglerdeki kulüpler, ikinci transfer ve tescil dönemine 8 Ocak'ta başlayacak ve 22 Mart'ta sona erecek. Özellikle Düzce ilindeki kulüpler, bu tarihler arasında oyuncu transfer etme şansını yakalayacaklar.

Türkiye futbolseverleri, heyecanla bekledikleri ara transfer döneminde hangi takımların hangi oyuncuları transfer edeceğini görmek için sabırsızlanıyor. TFF'nin belirlediği tarihler doğrultusunda, futbol sahnesindeki bu transfer hareketliliği, spor gündemini oldukça renklendirecek gibi görünüyor.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar