SPOR AKADEMİSİ KUSURSUZLAR İLE BULUŞTU

Düzce Belediyesi Spor Akademisi tarafından başlatılan ve uzman antrenörlerin eşliğinde vatandaşlara spor yapma imkanı sunan etkinliklerin bugünkü durağı Kusursuz Kafe oldu. Kusursuz Kafenin kusursuz personeli düzenlenen etkinlikle güne spor yaparak güne zinde başladı.

 SPOR AKADEMİSİ KUSURSUZLAR İLE BULUŞTU
28.07.2022 - 13:52
Güncelleme 28.07.2022 - 13:53
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün öncülüğünde "Spor Şehri Düzce" projesi kapsamında kurulan Spor Akademisi, şehrin dört bir yanında  her yaştan Düzcelinin spor yapılmasına imkan sağlıyor.

Haftanın 3 günü Düzcelileri spor ile buluşturan Spor Akademisinin son durağı Kusursuz Kafe oldu. Burada oluşturulan spor alanı ile uzman eğitmenler tarafından kafenin kusursuz personellerine yönelik müzik eşliğinde egzersiz hareketleri yaptırıldı.

Eğitmenlerin gösterdiği hareketleri yapmak için çaba sarf eden kusursuz personeller, bir yandan spor yaparken bir yandan da eğlenceli zaman geçirerek güne başladı.


Editör: Ç. Resuloğlu

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Haber İhbar