FORMALARINI SAHAYA BIRAKIP GİTTİLER

YAPILAN BU TEPKİ “SPOR AHLAKINA HİÇ YAKIŞMADI” TARAFTARLAR BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİ. EMNİYET GÜÇLERİ MAÇ SONUNDA OLAYIN BÜYÜMESİNİ ÖNLEDİ. FUTBOLCULARIN BU HAREKETİ AĞIR MAĞLUBİYETİ ADETA UNUTTURDU. MAÇ SONUCU: DÜZCESPOR:1 İSKENDERUNSPOR: 5 FUTBOL KÖTÜYDÜ ANCAK FUTBOLCULARIN YAPTIĞI EYLEM DAHA DA KÖTÜYDÜ.

FORMALARINI SAHAYA BIRAKIP GİTTİLER
25.12.2023 - 11:50
Özel Haber

DÜZCESPOR KÖTÜ OYNADI, MÜCADELE ETMEDİ ADETA MAÇA YENİK BAŞLADI, İLK GOL 3. DAKİKADA GELDİ. 

Düzcespor çok kötü oynadı, kötü bir sonuçla mağlup olurken, futbolcuların maç sonu formalarını bırakarak sahayı terk etmeleri ikinci bir şok etkisi yarattı. Maçın bitiş düdüğü ile böyle bir tepki gösteren futbolcuların bu hareketinin gerekçesi dahi bilinmeden “yönetime ve taraftara tepki mahiyeti taşıyan bu hareketin” nedeninin daha sonra yönetim kurulu tarafından açıklanması bekleniyor.

Bir gün önce bazı sosyal medyadan “futbolcuların maaşlarını alamadıkları” konuşulurken hatta “takımın 3.lige düşeceği” dahi yazılmasının altında bazı malum çevrelerin etkisinin olduğu, Düzcespor yönetimine tepki gösteren gurupların konuyu kaşıdığının da görüldüğü dikkatlerden kaçmadı. Maç sonu sahanın etrafında toplanan guruplar Kaptan Sedat Cengiz başta olmak üzere futbolculara sözlü olarak tepki gösterdiler.

FUTBOLCULARIN BU HAREKTİ MAĞLUBİYETİ UNUTTURDU

Kötü bir oyunun ardından İskenderunspor’a 5-1 gibi farklı bir mağlubiyetle maçı tamamladılar. Ardından orta hakemin maçın bitiş düdüğüyle birlikte önce kaptan Sedat Cengiz başta olmak üzere bizim gördüğümüz kadarıyla Düzce Cam Düzcespor’lu futbolcu Uğur Arslan Kuru hariç formalarını orta sahanın ortasına bırakarak arkalarını dönüp sahayı terk etmeleri taraftarın gözü önünde yaşandı.

 

Düzcespor’lu futbolcuların bu hareketi bir anda statta soğuk duş etkisi yarattı. Taraftarların farkına varması ile birlikte stadyumda taraftarlar arasında büyük tepkiyle karşılandı.


Editör: D. Analiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan MSA Film Post Production Reklamcılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi (www.duzceanaliz.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber İhbar